Yemeklerimiz

Kahvaltı / Pomelo Breakfast

Sabah 08.00 – 11.00 arası klasik kahvaltı tabağından, farklı kombinasyonlarla hazırladığımız omletlere, simitten croissant’a kadar farklı çeşitlerdeki seçimlerimizle; günün en önemli öğününde sizleri sıcak kahvemiz ve demli çayımızla ağırlamak için sabırsızlanıyoruz.

Öğle yemekleri / Pomelo Lunch

Her gün saat 12.00 – 16.00 arası et, tavuk, balık ve vejeteryan olmak üzere dört farklı menümüz; günlük olarak şefimiz Berfu Aydın ve şef yardımcımız İnanç Kapulluoğlu tarafından sizler için hazırlanıyor. Sağlıklı ev yemeklerine modern dokunuşlar ve farklı lezzetler katarak hazırladığımız bu menülerimizden birini, dilerseniz karbonhidrat veya sebze çeşitleri ile ya da farklı dokunuşlarla renklendirilmiş olan salatalarımızla taçlandırabilirsiniz. Yanına ise ev yapımı taptaze meyve sularımızı muhakkak denemenizi tavsiye ederiz.

Away Menu / Pomelo Take Away

Bizlerle oturmaya ve Pomelo’da kendinize biraz vakit ayırmaya zamanınız mı yok? Hiç dert değil! Yeter ki aç kalmayın! Sizler için günlük olarak hazırladığımız Quich’lerimiz, istediğiniz malzemelerle anında hazırlayabileceğimiz Wrap’lerimiz ve açık büfemizden alabileceğiniz öğle yemeği menülerimiz sizleri paket halinde bekliyor.

Toplantı ikramları / Pomelo Meeting

Öğle yemekleri saati dışında, dilerseniz sabah 08.00 – 11.00 arası, dilerseniz 15.00 – 19.00 arası Pomelo’nun çalışma istasyonları ile toplantı alanını kullanabilir ve Illy kahveniz ile Chado marka çaylarımızı yudumlarken seçeceğiniz toplantılık ikramlarımızın tadına varabilirsiniz.

Ayrıca, ofisinizde ağırlayacağınız ve sayıları 5 ila 30 kişi arasında değişen konuklarınız için de hazırlayabileceğimiz özel toplantı menülerimiz sizleri bekliyor olacak. Lezzetli wraplerimizden, sandviçlerimizden, tatlı-tuzlu kurabiyelerimiz ve sürpriz diğer toplantılık tatlarımızla ilgili bilgi almak için [email protected] adresine mail atabilir
ya da 0212 276 66 5457 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Catering Hizmeti

Pomelo lezzetleri kapınızda! Evinizde ağırlayacağınız konuklarınız için ne pişirsem endişesine son verebilirsiniz. İster sabah kahvaltısı, isterseniz öğle veya akşam yemekleri için hazırlayacağımız lezzetli ve sağlıklı tatlarımızla sizin yanındayız. Menülerinizi beraber yaratmamız için bizlere [email protected] adresinden ya da 0212 276 66 5457 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.