Yemeklerimiz

Kahvaltı / Pomelo Breakfast

Sabah 08.00 – 12.00 arası klasik kahvaltı tabağından, farklı kombinasyonlarla hazırladığımız omletlere, simitten kruvasana kadar farklı çeşitlerdeki seçimlerimizle; günün en önemli öğününde sizleri sıcak kahvemiz ve demli çayımızla ağırlamak için sabırsızlanıyoruz.

Öğle yemekleri / Pomelo Lunch

Her gün saat 12.00 – 16.00 arası mevsimine göre et, tavuk, balık ve vejeteryan olmak üzere dört farklı menümüz; şeflerimiz tarafından günlük olarak hazırlanıyor. Sağlıklı ev yemeklerine modern dokunuşlar ve farklı lezzetler katarak hazırladığımız bu menülerimizden birini, dilerseniz tahıl veya sebze çeşitleri ile ya da farklı dokunuşlarla renklendirilmiş olan salatalarımızla eşleştirebilirsiniz.

Away Menu / Pomelo Take Away

Bizlerle oturmaya ve Pomelo’da kendinize biraz vakit ayırmaya zamanınız mı yok? Hiç dert değil! Yeter ki aç kalmayın! Sizler için günlük olarak hazırladığımız kişlerimiz istediğiniz malzemelerle anında hazırlayabileceğimiz sandviçlerimiz ve açık büfemizden alabileceğiniz öğle yemeği menülerimiz sizleri paket halinde bekliyor.

Toplantı ikramları / Pomelo Meeting

Öğle yemekleri saati dışında da Pomelo’nun çalışma istasyonları ile toplantı alanlarını kullanabilir ve Illy kahveniz ile Chado marka çaylarımızı yudumlarken seçeceğiniz toplantılık ikramlarımızın tadına varabilirsiniz.

Ayrıca, ofisinizde ağırlayacağınız konuklarınız için de hazırlayabileceğimiz özel toplantı menülerimiz sizleri bekliyor olacak. Lezzetli wraplerimizden, sandviçlerimizden, tatlı-tuzlu kurabiyelerimiz ve diğer toplantılık tatlarımızla ilgili bilgi almak için [email protected] adresine mail atabilir
ya da 0212 276 66 5457 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Catering Hizmeti

Pomelo lezzetleri kapınızda! Evinizde ağırlayacağınız konuklarınız için ne pişirsem endişesine son verebilirsiniz. İster sabah kahvaltısı, isterseniz öğle veya akşam yemekleri için hazırlayacağımız lezzetli ve sağlıklı tatlarımızla sizin yanındayız. Menülerinizi beraber yaratmamız için bizlere [email protected] adresinden ya da 0212 276 66 5457 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.